לוגו - אתר המכללה לוגו - אתר ילקוט המנהל לוגו - מנוף לוגו - אתר ילקוט המנהל

פורום מידענות

פורום דילמות ושאלות

חדשות חינוך

"יום המורה ה-4" של ישראל


מערכת החינוך מוקירה את המורים, הגננות והצוותים החינוכיים
אומרים תודה לאנשי ההוראה!

שר החינוך נפתלי בנט: ''אין מקצוע נפלא כמו הוראה. אין מקצוע קשה כמו הוראה. להיות מורה זו שליחות, אולי השליחות החשובה מכל. מורה טוב משפיע ומעצב את זהות הילד לכל החיים ו אין דבר בעולם, לא קידמה ולא טכנולוגיה, שתחליף מורה שמצליח להצית סקרנות בעיני תלמידיו. מורים טובים הופכים את המדינה ואת החברה למקום טוב יותר, ערכי יותר, חכם יותר, עם עתיד מבטיח. הגיע הזמן שהחברה בישראל תכיר תודה אמיתית למורים, והמורים יזכו למעמד הראוי להם.

מערכת החינוך תציין מחר, יום חמישי (22.12) את ''יום המורה ה-4'' של ישראל. ביום זה, גני הילדים, בתי הספר ומרכזי הפסג''ה יקיימו מגוון פעילויות חינוכיות וערכיות שמטרתן אמירת תודה והוקרה לצוותי החינוך.
משרד החינוך מעודד את היוזמה של ''יום המורה'' יחד עם ארגונ י חינוך, מועצת התלמידים הארצית, ארגוני המורים, רשויות מקומיות, ועדי הורים, עמותות וקרנות שונות. גופים אלו פועלים יחד, ומבקשים לפעול לטובת אנשי ההוראה בישראל, להודות להם על מסירותם הרבה ועל עבודתם מלאת המשמעות.

בבית החינוך ''כרמים'' במודיעין הפתיעו ההור ים ותלמידי בית הספר את הצוותים החינוכיים בפעילות חגיגית ובאמירת תודה על ההשקעה והמסירות למקצוע ההוראה. (מצ''ב תמונות בקובץ נפרד)
עתניאל גלילי מנהל בית החינוך סיפר בהתרגשות: ''בית החינוך כרמים מתאפיין בקשר הדוק בין ההורים, התלמידים והצוותים החינוכיים, קשר ה מבוסס על הערכה הדדית, אמון, כבוד ושיתוף פעולה. חשיבותו של יום המורה הוא בכך שהצוותים החינוכיים, שעמלים לאורך השנה למען הצלחתם של הילדים, מרגישים מועצמים ומוערכים ברגעים מיוחדים אלה''.

באגרת למוסדות החינוך ציינה מנכ''לית משרד החינוך מיכל כהן כי ''יום המ ורה'' כבר אינו עוד יום בלוח השנה של מדינת ישראל. הוא הפך ליום של סמל וליום בו החברה הישראלית מביעה אמון במוריה. יום שאותו היא מייחדת לתודה ולהוקרה. בשנים האחרונות אנחנו רואים, כי היוזמות סביב יום זה הולכות ומתרחבות. אנחנו עדים ליוזמות מבורכות של תלמידים ו

תאריך:

12/22/2016

שעה:

8:54:35 AM